Szkolenie pracowników szkoły w Wodzisławiu Śląskim
W dniu 9 kwietnia 2026 r. odbyła się kolejna edycja szkolenia z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej, dedykowana pracownikom sektora oświaty. Tym razem warsztaty zostały przeprowadzone w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 2 w Wodzisławiu Śląskim przez naszego instruktora, Witolda Swobodę. W wydarzeniu wzięło udział 38 pracowników placówki. Program szkolenia obejmował nie tylko…
